top of page

Proč jsme se stáli oficiálním Oribe salonem a jak?

Oribe známe už nejakou dobu jako značku kterou použiva americký jet - set. Všechny celebrity a jejich kadeřnici šířili samu chválu všude v médiích. Cena Oribe produktů je několikrát vyšší než u ostatních premium značek. Upřímně, myslel jsem že se jedná o marketingové divadélko protože jsem měl snad všechny luxusní vlasove produkty v rukách a nečekal jsem že by mě ještě něco mohlo ohromit a překvapit... Než nám poslali na testování krabice produktů. Všechny v salonu NIKOLAMELITA jsme ihned poznali že vlasy vypadají po prvním ošetření Oribe produktami, mladší. Elastické, lesklé, pevné ale na dotěk semišove vlasy měla každa klientka. Ano, ochromil nas výkon a sofistikovanost ve formě skutečně originálních přípravků jako jsou: gel který ošetřuje, olej který tuží, sprej který se nedrolí, lehký krém který upevňuje a ošetřuje vlasy, šampony s kvalitou pleťové peče které vlasy připraví na styling atd. atd. (Je toho skutečně hodně)

Naší klienty se nas ptali před použitím Oribe produktů:"Co to je" ?, (asi kvůli luxusním obalům), a po použití s rukama ve vlasech:"Budete to prodávat"?

Zpočátku jsme přesto nevěděli jestli do toho jít. Nova značka a vysoká cena + složitý proces získání licence "official Oribe Salon" je kombinace ktera nas trochu brzdila v rozhodnutí. Reakce klientu a výsledky nas ale tlačili do toho jit dál. Nakonec nas přesvědčila věta naše klientky :" Vlasovy produkt který funguje a umí vyřešit problém, dobře voňi a dělá nas mladším, prostě není drahý" .

:-) Dnes jsme hrdí Oribe salon NIKOLAMELITA v Pražské čtvrti - Karlin.

Postupně vám představím jednotlivé produkty z našeho sortimentu ale skrze osobní zkušenosti a přes gramatické chyby. :-)

Nikola Stojanović salon NIKOLAMELITA,

Praha - Karlin.


67 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Nová adresa salonu NIKOLAMELITA!!!

Milí zákazníci, s velkým nadšením vám oznamujeme, že náš a váš salon NIKOLAMELITA se stěhuje na novou adresu! Od 18. července 2024 nás najdete na Veletržní 24, v Obchodním centru Stromovka. Ale pozor!

コメント


  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram
bottom of page