O NÁS

Kadeřnický salon NIKOLAMELITA jsme vám založili v roce 2006

Od prvního okamžiku nabízíme svým klientům celoevropské zkušenosti, jistotu špičkového řemesla a navíc uvolněnou, takřka „jižanskou“ atmosféru. Z našeho salónu tak odcházíte nejen krásnější, ale také dobře naladěni a spokojeni. 

V NIKOLAMELITA pracuje mezinárodní tým, který má za sebou mnoho mezinárodních úspěchů a ocenění.

 

Více než 20 let školíme a vzděláváme kadeřníky v několika zemích Evropy a samozřejmě také v České republice. Dlouholetá spolupráce s renomovanými kadeřnickými značkami jako jsou Jacques Dessange, L'oreal, Wella, Sebastian professional, Elgon a nebo třeba Selective professional je nejen naší ctí, ale také vizitkou naší práce směrem k vám.

 

V současnosti působíme v Goldwell Education Team, který má na starosti i světovou luxusní značku Oribe kterou zbožňujeme nejen my, ale i naši zákazníci.

 

Naše odbornost i služby jsou využívány během workshopů, módních přehlídek, vlasových show, reklam, focení a všeho dalšího, co se týká péče o vlasy a módy. Tímto se vás nesnažíme ohromit, jen chceme, abyste věděli, že se svěřujete do rukou opravdových profesionálů, kteří nepotřebují pro propagaci svých služeb bulvární medializaci. V našem salonu „je to o vás“, naším cílem a přáním je, abyste se cítili spokojeni, jinak pro nás naše profesionální úspěchy nemají smysl.

Velmi dobře si to uvědomujeme, a proto děláme každý den maximum, abychom viděli v zrcadle váš šťastný úsměv.  

 

Uvidíme se u nás v zrcadle.   

                                              

                                                                                                   Melita Del Ponte, Nikola Stojanovic a váš

Kadeřnický salon NIKOLAMELITA

Praha, Karlin